Vidíme, že Váš prohlížeč je staršího data. Aby Váš zážitek na stufflabels.cz byl co nejlepší, musíme Vás požádat o aktualizaci Vašeho prohlížeče na nejnovější verzi Chrome, Internet Explorer, Sarafi nebo Firefox.

Zavřít a pokračovat v nákupu

Celkem

{{totalPrice | addDecimals}}

  • Počet setů : Počet nálepek: : Cena :

    {{orderLine.quantity}}

    {{orderLine.quantity * 90}} labels {{orderLine.quantity * basePrice | addDecimals}}
  • Nemáte žádné StuffLabels® v nákupním košíku

O nás

Ze Zákulisí

Firma StuffLabels byla založena v Dánsku v roce 2013, kde působí pod jménem Navnelapper. Tato zprvu malá firma se brzy rozrostla v úspěšný podnik, a dnes se s ní setkáte v Německu, Norsku a od roku 2018 i v České republice.

Za celým konceptem stojí Søren Larsen, uznávaný vědec s PhD v oboru biochemie/ekologie. Søren Larsen si stojí pevně za tim, že StuffLabels jsou samolepky prvotřídní kvality a zároveň neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Samolepky StuffLabels musí vydržet každodenní používání a zároveň musí být zdravotně nezávadné – jak štítky tak lepidlo.

Dr. Larsen si hned od počátku zvolil jasnou strategii – mít spokojené zákazníky. Se zárukou 100% spokojenosti je komunikace se zákazníky snadná a pozitivní. A zpětná vazba od zákazníku přes Facebook či Trustpilot jasně ukazuje, že StuffLabels jsou na všech trzích uznávány za kvalitu produktu tak i za skvělý servis.

Zastupovat firmu StuffLabels tady v České republice mají tu čest Michael a Marie Olsen. Dánsko-český pár, který po několika letech života v Dánsku, přesídlil spolu s jejich třemi dětmi do krasných Jizerských hor.

„Když náš nejstarší syn začal chodit do školky, zjistili jsme, že je třeba dětem jejích oblečení, boty i jiné věci označovat. Velice snadno se stane, že se věci zamění - třeba stejné boty v podobné velikosti. Taky se jednou stalo, že když vyzvedával tatínek, přinesl syn úplně cizí oblečení – protože prostě leželo na jeho místě v šatně. :-) Časem jsme objevili, že není třeba oblečení nenávratně poznamenat fixou, ale že existují i takové malé chytré nálepky, co drží na všem, dají se vyprat, sušit v sušičce a vydrží i mytí v myčce. A až dítě z oblečení vyroste, jmenovka se nehtem odlepí a oblečení může zdědit mladší sourozenec nebo někdo v okolí.“

Jsme rádi, že i lidem v Česku můžeme usnadnit život díky samolepkám StuffLabels. :-)